Aktualności

  Już jest! Najnowsza KIA Picanto w ofercie wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Valdi Express. Kolejny raz wzbogacamy nasza flotę o funkcjonalne i dobrze prezentujące się auto do wynajęcia. KIA Picanto w ocenie wielu ekspertów łączy w sobie niezawodność i komfort podczas jazdy. 

  Czytaj więcej...

  Często zdarzają się sytuacje awaryjne, a samochód zastępczy potrzebny jest w najmniej oczekiwanym momencie. Nierzadko okazuje się, że w pobliżu brak firmy wypożyczającej samochody. ValdiExpress wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i w takiej sytuacji oferuje im bardzo wygodne rozwiązanie. 

  Czytaj więcej...

  Dla stałych klientów wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych w Tarczynie stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu klienci prywatni oraz firmy, które często korzystają z oferty ValdiExpress, otrzymują specjalne rabaty! Na czym polega program lojalnościowy?

  Czytaj więcej...

  Awaria samochodu zaskoczyła Cię w niewłaściwym miejscu? Chcesz przewieźć auto, ale obawiasz się zrobić to samodzielnie? A może po prostu szukasz szybkiego i bezpiecznego transportu, którym nie musisz się przejmować? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

  Czytaj więcej...

Kontakt

Jeśli oferta wynajmowanych przez nas samochodów Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami! Siedziba firmy mieście się w Tarczynie. Odwiedź nas osobiście lub nawiąż kontakt drogą telefoniczną albo poprzez formularz kontaktowy.

GRUPA VALDI AUTOCENTRUM +48 799 955 070 biuro@valdiexpress.pl ul. Średnia 5, 05-555 Tarczyn NIP 123-134-93-41

Napisz do nas

Zapytanie o samochód: Aktualności
Copyright © 2021 VALDIEXPRESS Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności