Aktualności » Nowa KIA Picanto w ofercie wypożyczalni!

Nowa KIA Picanto w ofercie wypożyczalni!

Już jest! Najnowsza KIA Picanto w ofercie wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych Valdi Express. Kolejny raz wzbogacamy nasza flotę o funkcjonalne i dobrze prezentujące się auto do wynajęcia. KIA Picanto w ocenie wielu ekspertów łączy w sobie niezawodność i komfort podczas jazdy. Jednocześnie jest to model samochodu wyposażony w najnowsze rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pasażerów. Jeśli chcesz wynająć samochód, który zwróci uwagę oryginalną linią i pozwoli na komfortową jazdę, zdecyduj się na model KIA Picanto. Wypożyczenie tego auta osobowego to gwarancja przyjemnej podróży. Jeśli przy tym robi wrażenie, czego chcieć więcej?!

Skorzystaj już teraz z naszej najnowszej propozycji. Wynajmij KIA Picanto lub inny samochód dostępny w ofercie wypożyczalni Valdi Express z siedzibą w Tarczynie. Ciesz się jazdą i dotrzyj do celu szybko, wygodnie i nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

 

Kontakt

Jeśli oferta wynajmowanych przez nas samochodów Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami! Siedziba firmy mieście się w Tarczynie. Odwiedź nas osobiście lub nawiąż kontakt drogą telefoniczną albo poprzez formularz kontaktowy.

GRUPA VALDI AUTOCENTRUM +48 799 955 070 biuro@valdiexpress.pl ul. Średnia 5, 05-555 Tarczyn NIP 123-134-93-41

Napisz do nas

Zapytanie o samochód: Nowa KIA Picanto w ofercie wypożyczalni!
Copyright © 2019 VALDIEXPRESS Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności