Aktualności » Program lojalnościowy.

Program lojalnościowy.

Dla stałych klientów wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych w Tarczynie stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu klienci prywatni oraz firmy, które często korzystają z oferty ValdiExpress, otrzymują specjalne rabaty! Na czym polega program lojalnościowy? Wypożyczając auto, klient każdorazowo otrzymuje pieczątkę na odwrocie firmowej wizytówki. Przy dziesiątym wypożyczeniu może skorzystać z 25% rabatu, niezależnie od planowanego czasu wynajmu. Doceniamy również klientów wypożyczających auta na dłuższy okres (6- miesięczny). Gwarantujemy im 1 miesiąc wynajmu samochodu gratis!

 

Satysfakcja klientów to naczelna dewiza ValdiExpress. Dlatego wypożyczając oferowane przez nas samochody, będziesz zadowolony nie tylko z wygody użytkowania, ale także obniżonych kosztów wynajmu.

Kontakt

Jeśli oferta wynajmowanych przez nas samochodów Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami! Siedziba firmy mieście się w Tarczynie. Odwiedź nas osobiście lub nawiąż kontakt drogą telefoniczną albo poprzez formularz kontaktowy.

GRUPA VALDI AUTOCENTRUM +48 799 955 070 biuro@valdiexpress.pl ul. Średnia 5, 05-555 Tarczyn NIP 123-134-93-41

Napisz do nas

Zapytanie o samochód: Program lojalnościowy.
Copyright © 2019 VALDIEXPRESS Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności